Obľúbené položky

Úvodná strana » Starostlivosť pre krásu a osobnú hygienu » Vlasová kozmetika » Vlasové aktivátory

BIOSCALIN ELIXÍR 60 ML

Kód výrobku: 51682

podporuje tvorbu vlasov

Viac informácií

Produkt je dlhodobo nedostupný

Termín distribúcie je neznámy

Podobné produkty
Podobné produkty od rovnakého výrobcu Pošlite mi e-mail, keď bude produkt opäť skladom

 

Odporúčané alternatívne produkty

Podrobné informácie
Recenzie
Diskusia

Podrobné informácie

Podrobné informácie - BIOSCALIN ELIXÍR 60 ML

podporuje tvorbu vlasov

Informácie o produkte

Výrobca: Eki s.r.o.
Kód výrobku: 51682
Kód EAN: 5060204520495
Držiteľ rozhodnutia: Eki s.r.o.

BIOSCALIN vlasový elixír

Použitie BIOSCALIN vlasového elixíru je celkom jednoduché. Jeho používanie je veľmi úsporné, vďaka jeho koncetrovanému a vo vode rozpustnému základu.

1. Kontrola prípravku

Skontrolujte, či je prípravok priehľadný. V prípade, že to tak v dôsledku dlhého, alebo chladného skladovania nie je, potraste fľaškou pod teplou vodu, až kým prípravok nadobudne rovnomerný vzhľad. Zohriatie pod vodou tesne pred použitím, tiež zvýši účinky, pretože zabezpečí maximálne preniknutie.

2. Použitie prípravku

S kvapkadlom vytiahnite malé množstvo Elixíru z fľašky. Rozhrňte si vlasy a použite viac kvapiek na kožu (nie vlasy) a roztrite končekami prstov. Pokračujte v aplikácii Original Elixíru týmto spôsobom, až kým nepokryjete celú plochu, kde je potrebné ošetrovanie.

3. Pôsobenie BIOSCALIN vlasového elixíru.

Prípravok nechajte pôsobiť minimálne 1 hodinu. Čím dlhšie BIOSCALIN vlasový elixír môže pôsobiť, tým sa dosiahnu lepšie výsledky. Najlepšie je ho použiť večer a ponechať cez noc, nie dlhšie!

Obsah dvoch kvapkadiel naneste priamo na postihnuté miesto pokožky hlavy a vtierajte jemným tlakom končekov prstov. Účinok Elixíru sa zvyšuje teplom, ktoré dasiahneme napr. zábalom alebo spaním na vankúši. Vlasy umyte ráno BIOSCALIN šampónom s následným dôkladným opláchnutím.

Po približne dvoch týždňoch používania môže tento samotný proces spôsobiť tvorbu lupín. To je však znak, že usadeniny a zbytky pokožky sú odstraňované z kože na temene hlavy. Bunky pokožky sa budú aktivovať, čim sa zároveň podporuje tvorba vlasov.

Medzi 10. A 20. Dňom ošetrovania môžete očakávať stabilizáciu pôsobenia prípravku.

Úspech závisí hlavne od pravidelného používania BIOSCALIN -u. Doporučuje sa 6-9 mesiacov. Ak sú výsledky kombinácie BIOSCALIN elixíru a šampónu optimálne (zyčajne po 3-9 mesiacoch), elixír sa môže vynechať a dosiahnutý výsledok sa udržuje pomocou samotného šampónu a vlasovej vody. V prípade zhoršenia sa opäť použije elixír na šesť týždňov.

Pozor!

BIOSCALIN vlasový elixír by sa mal uskladňovať pri izbovej teplote.

Ak je BIOSCALIN elixír uskladňovaný pri teplote pod 10°C, môže sa tvoriť biela zrazenina, ktorá neznižuje kvalitu a rozpustí sa zahriatím pod tečúcou teplou vodou.

Obsah:

Fľaška BIOSCALIN vlasového elixíru obsahuje 60 ml a stačí pri každodennom používaní približne šesť týždňov.

Zložky obsiahnuté v BIOSCALIN prípravkoch hzrmonizujú s prirodzenými fyziologickými procesmi a napomáhajú očistiť zostávajúce vlasy, ktoré môžu upchávať vlasové folikuly. Tento proces je veľmi dôležitý, pretože iba čisté a voľné vlasové folikuly umožňujú optimálny rast vlasov. Staré vlasy a zrohovatelé zbytky pokožky sa odstránia zo zapchatých vlasových vačkov, čím vlas môže opäť bez prekážky rásť.

Čo by sme mali vedieť o našich vlasoch a BIOSCALIN -e.

Vaša pokožka na temene hlavy je "motorom" činnosti. Ak sa o ňu dobre staráte, dá vám zdravo vyzerajúce vlasy. Na pochopenie, ako si môžete udržať zdravý vzhľad vašich vlasov, potrebujete základné objasnenie ako rastú.

Najvrchnejšia vrstva kože je epiderma "1". Epiderma sa nepretržite obnovuje počas celého života. Epidermálne materské bunky tvoria dcérske bunky. Novovytvorené dcérske bunky vytlačia staršie bunky von a postupne dosiahnu povrch kože, až kým neodumrú s tvorbou mŕtvych zrohotvatelých lupín. Vo vlase prebieha niečo ako sled vývojových etáp. Vlas rastie smerom von zo starej folikuly "2" rozmnožovaním buniek vo folikule. Hlavná zložka vlasu je skleroproteín, známy ako keratín. Tento tvorí aj hlavnú zložku nechtov. Koreňová časť vlasu "3" je upevnená vo folikule, ktorá je vnútorne spojená s podkožným tkanivom (spodná vrstva kože hlavy) "4" a cez neho s krvnou a nervovou sústavou tela.

Za normálnych podmienok prebieha nepretržitá výmena vlasov. Vlas rastie približne 2 až 3 roky, potom je vytlačený a nahradený novým vlasom. Hlbkové čistenie a starostlivosť o kožu na temene hlavy pomôže udržať zdravý vzhľad a bohatosť vlasov a tiež udrží vhodnú rovnováhu medzi mastnotou a suchosťou vlasov.

Predsa sa však vyskytnú v tomto procese časté problémy, a tak na základe 20-ročného vedeckého výskumu sa vyvinuli pod vedením Dr. Schreck-Purola a Prof. Dr. Setälä prípravky na starostlivosť o vlasy a pokožku na temene hlavy, ktoré sú na trhu pod názvom BIOSCALIN elixír, BIOSCALIN vlasová voda, BIOSCALIN šampón, BIOSCALIN výživné tabletky.

Počas výskumného programu laboratórium pod vedením Prof.Dr.Setälä objavilo detergentnú (čistiacu) látku stimulujúcu tvorbu vlasov, ktorá tvorí teraz základ BIOSCALIN -u.

Okrem čistiacej látky BIOSCALIN obsahuje aminokyseliny, ktoré sú dôležitými zložkami keratínu, základného stavebného materiálu vlasu. Obsahuje tiež vitamíny, ktoré zlepšujú periférny krvný obeh.

Testy ukázali, že pravidelné používanie BIOSCALIN šampónu, elixíru, vlasovej vody a výživných tabletiek napomáha vzhľadu vlasov aj v prípade, že sú jemné, vyzerajú hrubšie a pevnejšie.

Zastavenie vypadávania vlasov bolo dokázané vo všetkých testoch, ktoré boli súčasťou výskumu.

V prípade aktívneho vypadávania vlasov by sa malo ošetrovanie začať čo najrýchlejšie, aby sa minimalizovalo trvalé poškodenie folikúl.

BIOSCALIN nie je kúra na plešivosť, ale ide o klinicky testovaný prípravok, ktorý ponúka dobrú možnosť zastaviť vypadávanie vlasov a hlavne predĺžiť konečnú fázu vlasov.

Každému, kto má nadmerne "mastnú" pokožku, pomôže použitie BIOSCALIN -ových prípravkov, pretože efektívne regulujú funkciu tukových žliaz. Účinok BIOSCALIN -u proti vypadávaniu vlasov si vyžaduje pravidelné používanie dlhšiu dobu.

Recenzie

Recenzie produktu BIOSCALIN ELIXÍR 60 ML

Diskusia

Diskusia k produktu BIOSCALIN ELIXÍR 60 ML

Pridať nový príspevok do diskusie

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Chat - poradíme vám