Tie najlepšie darčeky pre zdravie a veľa odmien za vianočné nákupy.

Obľúbené položky
Vybrať odmenu

Úvodná strana » Domácnosť a zvieratá » Prostriedky proti hmyzu » Hubiče hmyzu

BARNY'S Effective na vši 60 ml

Kód výrobku: 73640
80 %

Preparát na starostlivosť o vlasy pri výskyte vší.

Viac informácií

Bežná cena: 11,16 €
10,49 €
Ušetríte: 6 % (0,67 €)

Skladom viac ako 5 kusov

V pondelok 18. 11. odosielame, u vás v utorok 19. 11.

V pondelok 18. 11. odosielame, u vás v utorok 19. 11.

Pridajte ešte


Načítavam

Podrobné informácie

Podrobné informácie BARNY'S Effective na vši 60 ml

Preparát na starostlivosť o vlasy pri výskyte vší.

Uľahčuje vyčesávanie vší a hníd. Obsahuje olej z austrálskej rastliny Melaleuca alternifolia (kajeput střídavolistý, Tea Tree Oil), ktorý sa používa už celé desaťročia v boji proti všiam. Preparát Barny´s Effective pomáha pri uvoľnení lepkavej väzby medzi hnidami a vlasmi, a zvyšuje tak účinnosť vyčesávania. Na vyčesanie vší a hníd sa používa účinný kovový hrebeň na vši (všiváčik), ktorý je súčasťou balenia. Prírodný, nejedovatý prostriedok. Neobsahuje pesticídy. Pre všetky typy vlasov a všetky štýly úprav.

Zloženie

Aqua, Tea Tree Oil, Essential Oils: Ylang-Ylang, Eucalyptus, Citronella, Polysorbate 20.

Balenie obsahuje

Roztok Barny´s Effective 60 ml hrebeň "všiváčik" s dlhými zubami ochranný čepiec, ktorý drží roztok na vlasoch.

Návod na použitie

Roztok Barny´s Effective nanášajte na SUCHÉ VLASY. Roztok nastriekajte rovnomerne na pokožku hlavy a vmasírujte do vlaso po celej dĺžke. Mali by ste spotrebovať asi polovicu obsahu nádobky (v závislosti od dĺžky vlasov). Ľahko masírujte pokožku hlavy a vlasy, zakryte na 15 minút ochrannou plastovou čiapkou. Roztok ponechajte na hlave 15 minút a potom dôkladne opláchnite teplou vodou. Nájdite miesto s dobrým osvetlením, najlepšie s priamym slnečným svitom, kde budete vši vyčesávať. Pred použitím hrebeňa „všiváčka“ priloženého v balení vlasy učešte obyčajným hrebeňom, nesmú v nich byť žiadne zauzlenia a motanice. Rozdeľte vlasy na pramene široké asi 1 cm. Zatlačte zuby všiváčka čo najbližšie k pokožke hlavy a jednotlivé pramene ľahko prečesávajte. Každý prameň vlasov prečešte niekoľkokrát. Postup opakujte, pokiaľ neprečešete celú hlavu. Čistiacou kefkou odstráňte vši a hnidy z medzier medzi zubami hrebeňa. Hrebeň umyte po každom použití teplou vodou a mydlom. Vlasy pozorne skontrolujte lupou, či v nich nezostali nejaké hnidy a prípadné hnidy odstráňte pinzetou. Vlasy umyte šampónom a ošetrite kondicionérom ako obvykle. Pokožku hlavy a vlasy kontrolujte každý deň po dobu 7 dní, či nejaké vši alebo hnidy na hlave alebo vo vlasoch nezostali. Ak nájdete vši alebo hnidy, opakujte kroky 5. a 6. Kroky zopakujte so zostávajúcim roztokom Barny´s Effective 7 dní po prvej aplikácii roztoku.

Upozornenie

Iba na vonkajšie použitie. Chráňte pred deťmi. Prípravok sa nesmie dostať do očí. Ak sa dostane do očí, vyplachujte dôkladne studenou vodou. V prípade náhodného požitia vyhľadajte odbornú lekársku pomoc.

Informácie o produkte

Výrobca: BIOPOL GN S.R.O.
Značka: BARNY´S
Kód výrobku: 73640
Kód EAN:
Držiteľ rozhodnutia: BIOPOL GN S.R.O.

Recenzie (1)

Recenzie BARNY'S Effective na vši 60 ml

Recenzie od 1 užívateľa s celkovým hodnotením 80 %.

Pridať recenziu produktu

80 %

Diskusia

Diskusia BARNY'S Effective na vši 60 ml

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam