Moje srdcovky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Detská výživa » Mlieka » Pokračovacie mlieka

BABYBIO Kozie dojčenské mlieko caprea 2 900 g

Kód výrobku: 358338

Dojčenské mlieko z bio kozieho plnotučného mlieka je vhodným doplnkom k pokrytie najdôležitejších potrieb dieťaťa od jeho 6. mesiaca.

Viac informácií

Podrobné informácie

BABYBIO Kozie dojčenské mlieko caprea 2 900 g

  • 13 druhov vitamínov a 13 druhov minerálnych látok.
  • Vyvážený obsah esenciálnych mastných kyselín.
  • Výrobok ekologického poľnohospodárstva.

zloženie

Plnotučné kozie mlieko v prášku (37%), kukuričné ​​maltodextríny, rastlinné oleje (z olejovej slnečnice, repkový, slnečnicový), laktóza, minerálne látky (uhličitan vápenatý, chlorid horečnatý, hydrogenfosforečnan draselný, hydroxid draselný, síran železnatý, síran zinočnatý, seleničitan sodný , síran meďnatý, jodid draselný, síran mangánatý), vitamíny (askorbát sodný, acetát retinol, cholekalciferol, nikotínamid, fytomenadión, D-panothenát vápenatý, D-biotín, kyanokobalamín, tiamín mononitrát, chlórhydrát pyridoxín, riboflavín, kyselina listová, DL-alfa -tokoferol, skorbylpalmitát, D-alfa-tokoferol acetát), L-Tryptofán, L-izoleucín.

Pre novorodencov a dojčatá predstavuje najlepší spôsob výživy materské mlieko, predovšetkým zastúpením svojich živín a ich kvalitou. Výhradné dojčenie je doporučované do 6 mesiacov veku dieťaťa. Kombinácia materského mlieka a čiastočného prikrmovania z fľaše v prvých týždňoch života dieťaťa môže mať negatívny vplyv na dojčenie a prikrmovanie môže byť ťažko vymeniteľné späť na plné dojčenie. Materské mlieko tiež buduje citový vzťah medzi matkou a dieťaťom a zároveň je tou najekonomickejšie variantom výživy. Ak už nemôže byť bábätko plne dojčené, počiatočné dojčenskú výživu odporúčame užívať len na radu lekára či nezávislých odborníkov z odboru medicíny, výživy alebo liečiv alebo iných osôb profesionálne sa zaoberajúcich starostlivosťou o dojčatá a malé deti. Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu.

Preložené pomocou Google Translatore

Informácie o produkte

Výrobca: Vitagermine
Značka: BABYBIO
Kód výrobku: 358338
Kód EAN:
Držiteľ rozhodnutia: Vitagermine

Upozorňujeme: Dojčenie je najprirodzenejší spôsob výživy vášho dieťaťa, pretože materské mlieko je v prvých mesiacoch života to najlepšie. Obsahuje všetko, čo dieťa potrebuje k zdravému vývoju a zároveň poskytuje ochranu pred rôznymi chorobami a prináša výhody pre vás i vaše dieťa. Pokračovacie dojčenské mlieko nie je určené ako náhrada materského mlieka počas prvých šiestich mesiacov života. Rozhodnutie začať s podávaním príkrmov, vrátane akejkoľvek výnimky z pravidla, do veku šiestich mesiacov, by malo byť prijímané len na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa, v závislosti na individuálnom raste a vývojových potrebách konkrétneho dojčaťa. Pri kŕmení dieťa vždy držte v náručí. Nenechávajte dieťa bez dozoru, inak môže dôjsť k zakuckaniu.

Recenzie

BABYBIO Kozie dojčenské mlieko caprea 2 900 g

Diskusia

BABYBIO Kozie dojčenské mlieko caprea 2 900 g

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam