Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Ortopedické potreby » Kompresné pančuchy

AVICENUM Podporné podkolienky 70 telové - diskusia

Kód výrobku: 99246
Kompresívne trieda A, veľkosť 25-27, tlak v oblasti členka 10-14 mmHg. Podporné podkolienky zlepšujú krvný obeh, zabraňujú vzniku opuchov a zmierňujú pocity bolesti a únavy nôh.

Viac informácií

2,40

Skladom

Tovar odošleme 22. 8. 2018, predpokladaný termín doručenia 23. 8. 2018.

Tovar odošleme 22. 8. 2018, predpokladaný termín doručenia 23. 8. 2018.

Doprava za 1 €, nad 15 € zadarmo
 
Podrobné informácie
Recenzie
Diskusia

Podrobné informácie

Podrobné informácie - AVICENUM Podporné podkolienky 70 telové

Kompresívne trieda A, veľkosť 25-27, tlak v oblasti členka 10-14 mmHg. Podporné podkolienky zlepšujú krvný obeh, zabraňujú vzniku opuchov a zmierňujú pocity bolesti a únavy nôh.

Informácie o produkte

Výrobca: ARIES A.S.
Značka: AVICENUM
Kód výrobku: 99246
Kód EAN:
Držiteľ rozhodnutia: ARIES A.S.

Registrovaný liečivý prípravok, pozorne si prečítajte písomnú informáciu pre používateľov.

Kŕčové žily sú problémom, ktorý vo vyspelých európskych krajinách postihuje 40% žien a 20% mužov. Základom liečby kŕčových žíl je kompresívna terapia. Princíp ochrany žíl pomocou pančuchového tovaru spočíva v tom, že v oblasti členka je vytvorený určitý tlak, ktorý sa smerom k pásu postupne znižuje. Jemnosť 70 DEN Lycra.

zloženie
76% Nylon, 24% Lycra.

Silver (r) Sanitize Výrobok je opatrený špičkovou antimikrobiálnou úpravou Silver (r) Sanitized. Pôsobí proti širokému spektru mikroorganizmov a Ako dezodorant. Švajčiarske striebro pracuje na báze iónov striebra a vyniká stálosťou, nezávadnosťou a vysokou účinnosťou.

ovíjaná Lycra ovíjaná Lycra
Výrobok je vyrobený z dvojito opradené Lycry (r). To zabraňuje priamemu styku elastanu s pokožkou a zvyšuje komfort nosenia. Holé vlákno elastanu môže totiž citlivú pokožku dráždiť.

Veľkosť zodpovedá štandardnej veľkosti chodidla

Výrobok je možné používať samostatne alebo ako doplnok k preparátom pri ťažkostiach s kŕčovými žilami.

Podlkolenky priaznivo ovplyvňujú pohodlie nôh, sú štandardne ošetrené antibakteriálnym prípravkom Sanitized a majú zdravotné lemy. Garantujeme najvyššiu kvalitu.

Stále väčší úspech zaznamenáva kolekcie podporného pančuchového tovaru AVICENUM.

Odstupňovaná kompresia v lýtku všetkých výrobkov AVICENUM zabezpečuje:

  • Mierny zdravotný účinok
  • Podporu a zlepšenie krvného obehu
  • Zníženie únavy, bolesti a opuchy nôh

kŕčové žily
Takmer každá žena si pamätá na pocit, keď prvýkrát zprozorovala fialové metličky na koži svojich doteraz úžasných stehien. Možno sa ju pri tom vybavil pohľad na nohy jej babičky zvrásnené modrým pohorím kŕčových žíl. Čo to sú kŕčové žily a ako vznikajú?

Kŕčové žily sú najčastejším cievnym ochorením, ktoré ako typická civilizačná choroba postihuje najmä obyvateľov vyspelých krajín. V európskych krajinách má kŕčové žily 40% žien a 20% mužov. Ak chceme porozumieť príčinám vzniku kŕčových žíl a možnostiam ich liečby, musíme na úvod popísať cestu krvi do končatiny a jej odtok späť k srdcu.

Srdce pumpuje krv, ktorá je tepnami rozvádzaná po celom tele, teda aj do dolných končatín. V tkanivách sa tepny mnohonásobne vetví v sieť vlásočníc, v ktorých dochádza k výmene živín a kyslíka za kysličník uhličitý a odpadové látky. Odkysličenú krv zbierajú iné vlásočnice, ktoré sa zlievajú do stále väčších a väčších žíl a tie privádzajú krv späť do srdca. Krv z nôh smerom do pľúc k jej novému okysličeniu vytláča hlavne činnosť srdca a to v pravidelných pulzoch. Ďalej je to pohyb svalov pri chôdzi alebo cvičení a pohyb bránice pri dýchaní.

žilová chlopne
Prečo však krv stúpa smerom nahor a nepadá späť? Veľmi dôležitú úlohu tu zohráva dômyselný systém žilových chlopní, ktoré pôsobia ako jednosmerné záklopky. Medzi jednotlivými pulzy chlopne vytvárajú akési vrecká, ktoré nepustia krv späť. Kŕčová žila vzniká povolením jej steny. Tým dôjde k rozšíreniu žily. Chlopne, ktoré pôsobia ako pridržiavače krvi, strácajú svoju funkciu. Krv preto zle cirkuluje, nohy počas dňa opúchajú a veľmi bolí.

Kŕčové žily sú problémom, ktorý vo vyspelých európskych krajinách postihuje 40% žien a 20% mužov. Základom liečby kŕčových žíl je kompresívna terapia. Princíp ochrany žíl pomocou pančuchového tovaru spočíva v tom, že v oblasti členka je vytvorený určitý tlak, ktorý sa smerom k pásu postupne znižuje. Jemnosť 70 DEN Lycra. Zloženie 76% Nylon, 24% Lycra.

Balenie obsahuje 1 pár podkolienok.

Veľkosť 25 - 27.

Farba telová.

Preložené pomocou Google Translatore

Recenzie

Recenzie produktu AVICENUM Podporné podkolienky 70 telové

Diskusia

Diskusia k produktu AVICENUM Podporné podkolienky 70 telové

Pridať nový príspevok do diskusie

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Chat - poradíme vám