Podrobné informácie

Táto nová fľaša zaručuje prirodzenejšie kŕmenie pre vaše dieťa. Cumlík má inovatívny dizajn okvetných lístkov a podporuje prirodzené prisatie.

Informácie o produkte

Výrobca: PHILIPS AVENT
Značka: PHILIPS AVENT
Produktová rada: Avent lahve 260 ml
Kód výrobku: 292694
Kód EAN: 8710103624486
Držiteľ rozhodnutia: PHILIPS AVENT

Obsahuje novorodenecký cumlík a priehľadné viečko
- Prirodzený spôsob kŕmenia z fľaše - vyvinuté s viac ako 25 rokmi klinických skúseností, novinka Philips AVENT Natural fľaša je navrhnutá tak, aby mamičky mohli kombinovať dojčenie a kŕmenie z fľaše.
- Prirodzené priľnutie a sacie reakcie - nová fľaša má špeciálne navrhnutý cumlík v tvare prsníka pre prirodzené prisatie, pomáha ľahšie kombinovať dojčenie a kŕmenie z fľaše. Jej prirodzený tvar pomáha dieťaťu naďalej prirodzene pohybovať jazykom a využívať sací reflex ako pri dojčení, dieťa si samo kontroluje tok mlieka, rovnako ako u prirodzeného kojenia
- Jedinečné komfortné lístky - inovovaný cumlík obsahuje špeciálne navrhnuté mäkké pohodlné lístky, ktoré zvyšujú flexibilitu a minimalizujú riziko nepřisátí. Kŕmenie je ešte viac prirodzené a pohodlné.
- Pokročilý anti-kolíková systém - dvoma ventilmi prechádza vzduch do fľaštičky, nie do bruška dieťaťa, tým je zaistené neprerušované spokojné kŕmenie, klinické štúdie preukazujú, že fľaše AVENT značne znižujú koliku

Recenzie

Recenzie produktu PHILIPS AVENT Fľaša Natural modrá 260 ml 1 kus

Diskusia

Diskusia k produktu PHILIPS AVENT Fľaša Natural modrá 260 ml 1 kus

Pridať nový príspevok do diskusie