Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke potreby » Zdravotnícky materiál » Chrániče sluchu » Ušné sviečky, spreje

ENERGY Audiron 30 ml - recenzie

Kód výrobku: 100606

Bioinformačný prípravok zostavený na báze fytoterapie, psychotroniky, kryštálterapie a biorezonancie. Audiron ovplyvňuje hlavne dráhu troch žiaričov a hrubého čreva, najviac však ich odbočky.

Viac informácií

11,49
Bežná cena: 15,60 €, Ušetríte: 26 % (4,11 €)

Dostupnosť: skladom > 5 ks

Tovar odošleme 23. 7. 2018, predpokladaný termín doručenia 24. 7. 2018.

Doprava od 1 € alebo zadarmo
 
Podrobné informácie
Recenzie
Diskusia

Podrobné informácie

Podrobné informácie - ENERGY Audiron 30 ml

Bioinformačný prípravok zostavený na báze fytoterapie, psychotroniky, kryštálterapie a biorezonancie. Audiron ovplyvňuje hlavne dráhu troch žiaričov a hrubého čreva, najviac však ich odbočky.

Informácie o produkte

Výrobca: ENERGY GROUP, a.s.
Značka: ENERGY
Kód výrobku: 100606
Kód EAN:
Držiteľ rozhodnutia: ENERGY GROUP, a.s.

Bioinformačný prípravok zostavený na báze fytoterapie, psychotroniky, kryštáloterapie a biorezonancie. Disharmónia v týchto dráhach sa prejavuje určitými syndrómami, ako sú niektoré poruchy sluchu, hučanie v ušiach, opuchy za ušami, zápaly a celý rad ďalších ťažkostí, ktoré už nesúvisia s uchom ani ústami. Prípravok obsahuje vitamín E, komplex informačných zložiek, extrakty z rastlín a éterické oleje, ktoré sú všeobecne známe svojimi protizápalovými, antimikrobiálnymi, antibakteriálnymi a protivírusovými účinkami. Prípravok je možné použiť pri zápaloch stredného ucha, oparoch a na bežné čistenie uší po kúpeli. Zápal stredného ucha je u detí pomerne častým problémom. Vzhľadom k prepojeniu medzi hornými dýchacími cestami a stredným uchom sa vyskytuje otitis media - tak sa volá lekárske pomenovanie choroby - ako komplikácia pri prechladnutí alebo chrípke. Deti dostávajú zápal stredného ucha častejšie ako dospelí, pretože ich sluchové trubice sú kratšie a užšie; choroboplodné zárodky tak môžu ľahšie preniknúť z nosohltana do stredného ucha. Okrem toho môže zdurenie sliznice viesť aj k prechodnému uzavretiu Eustachovej trubice. Následkom toho sa v strednom uchu hromadí sekrét a vzniká výpotok, ktorý je živnou pôdou pre baktérie. Priebeh choroby: Začína ako nachladnutie, potom náhle prídu bolesti ucha a teplota. U dojčiat a malých detí, ktoré ešte nevedia určiť bolestivé miesto, musíme pri akomkoľvek nepokoji počítať s možným zápalom stredného ucha, obzvlášť keď teplota stúpne a deti sa chytajú za uško. Opar (herpes simplex): je to často sa opakujúca vírusová infekcia, ktorá postihuje najmä tvár, pery a okolie úst, zadok, poprípade aj iné miesta. Počas pocitu pálenia sa vysypú skupiny rôzne veľkých pľuzgierikov, ktorých obsah zoschnutím vytvára chrasty, ktorými sa opar hojí bez jaziev. Nový výskyt pľuzgierikov podnecuje horúčka, pobyt na slnku, u niektorých zase psychické vplyvy, ako je zľaknutie sa a pod. Liečba oparu nie je problémom, zahojí sa vždy sám. Problém tkvie však v tom, aby sa zabránilo recidívam. Žiadna z metód nepôsobí stopercentne spoľahlivo. Nesporné však je, že pokiaľ máme dobrú imunitu a sme celkom zdraví, nemôže dochádzať k opakovaným recidívam. Preto je vhodné podporiť svoj zdravotný stav preventívne, napríklad regeneračnou kúrou Pentagram. Príroda nám zo sveta rastlín a minerálov ponúka účinné zbrane, ktoré človek využíva už od nepamäti na to, aby si pomohol pri rôznych zdravotných ťažkostiach. Niektoré z týchto pomocníkov obsahuje prípravok Audiron.

Použitie
Pri bežnom umývaní uší nakvapkáme na tampónik niekoľko kvapiek Audironu a pokračujeme bežným spôsobom. Pri zápaloch stredného ucha zhotovíme z buničitej vaty tampón s dlhšou špičkou, nakvapkáme toľko Audironu, aby bol tampón dostatočne nasiaknutý, potom nakvapkáme 1-3 kvapky do ucha a zľahka zasunieme tampón dovnútra. Po vyschnutí tampónu celý proces opakujeme. Pokiaľ nedochádza v priebehu niekoľkých hodín k zlepšeniu, vo vážnych prípadoch vyhľadajte lekára. Odporúčame užívať spoločne s prípravkom Vironal. Pri opakovaných zápaloch stredného ucha sa odporúča regeneračná kúra Pentagram. Pri oparoch potierame postihnuté miesto niekoľkokrát denne Audironom. Prípravok je určený na vonkajšie použitie.

Zloženie:
Pakost smradľavý: účinkuje sťahujúce, jeho účinky na opuchy a všetky druhy rán sú známe už zo starovekého Grécka. Obsahuje triesloviny, kyselinu jablčnú, citrónovú a fenol s protivírusovými účinkami.
Skorocel kopijovitý: obsahuje draslík, vápnik, germánium, čo je prvok so silnými protiplesňovými účinkami, enzýmy, slizové látky, vitamín C, kyselinu kremičitú. Zvonka sa používa na mokvavé lišaje, zle sa hojace rany a vredy.
Kostihoj lekársky: obsahuje protiplesňové germánium, vápnik, alantoín, flavonoidy s antioxidačným účinkom. Upokojuje vnútorné telesné povrchy, urýchľuje hojenie rán a kostí, regeneruje tkanivo.
Konopáč obyčajný: užíva sa pri liečbe chrípok so svalovými bolesťami, malárie a nosných katarov. Má silné protivírusové účinky, vyvoláva potenie, pomáha prekonávať vysoké horúčky a obsahuje flavonoidy.
Kapucínka väčšia: obsahuje prírodné antibiotikum, ktoré aj v najmenších koncentráciách účinkuje na 46 kmeňov baktérií Staphylococcus, ale aj na iné druhy baktérií. Obsahuje látky s obsahom síry a pôsobí antisepticky.
Pagaštan obyčajný: zvyšuje odolnosť ciev, užíva sa pri zápaloch, angínach, cievnych poruchách mozgu, opuchoch a lišajoch. Obsahuje aesculín, ktorý je až 10x účinnejší na jednobunkové organizmy ako chinín. Pomáha znižovať teplotu.
Krvavec lekársky: má výrazné sťahujúce, antiseptické a protizápalové účinky. Zastavuje krvácanie, znižuje horúčku. Užíva sa pri angínach, liečení rán a vredov. Obsahuje flavonoidy, antibakteriálne pôsobiace látky a účinkuje proti prvokom.
Žaburinka menšia: obsahuje soli halogénových prvkov jódu, brómu a ďalších minerálov, pôsobí protihorúčkovito a antialergicky. Užíva sa pri rôznych zápalových stavoch a ťažkých chorobách. Účinkuje na gramnegatívne baktérie.
Rimbaba obyčajná: je účinný prostriedok proti horúčke, zmierňuje najrôznejšie bolesti, má výrazné antibakteriálne účinky, užíva sa pri zápaloch stredného ucha a často je účinná aj tam, kde iné rastlinné, ale aj klasické lieky zlyhali.
Jantár: fosílne živice ihličnatých stromov, vznikol asi pred 50 miliónmi rokov a užíva sa pri rôznych infekčných ochoreniach, znižuje horúčku a stimuluje funkciu týmusu.
Ruženín (SiO2): odroda kremeňa s prímesou oxidu mangánu, má protivírusové účinky, kladne ovplyvňuje psychiku, činnosť CNS a hypofýzy.
Malachit (Cu2CO3 (OH) 2): zásaditý uhličitan meďnatý, má protizápalové, analgetické, antibakteriálne a antimikrobiálne účinky. Jeho všestranná použiteľnosť je využívaná hlavne v orientálnej medicíne.
Chalcedón (SiO2): farebne je veľmi variabilný a rovnako tak aj jeho účinky. Vyznačuje sa protivírusovými a antibakteriálnymi účinkami. Kladne ovplyvňuje regeneráciu buniek a celý rad životne dôležitých procesov v tele.
Andradit (Ca3Fe2 (Sio4) 3): má antibakteriálne a protivírusové účinky, kladne ovplyvňuje lymfatický systém, hormonálny systém a znižuje vysoké teploty.
Rašelina: svojimi obsahovými látkami priaznivo ovplyvňuje všetky životne dôležité systémy tela. Zvonka sa aplikuje pri rôznych zápalových stavoch a výskumy naznačujú jej využitie aj pri liečbe onkologických ochorení a HIV.
Jablčný ocot: pre svoje výrazné hojivé a protiplesňové účinky sa používa zvonka pri rôznych zápalových stavoch, oparoch, plesniach a infektoch. Obsahuje veľké množstvo minerálnych látok. Znižuje bolesť a odstraňuje svrbenie.
Myrhový olej: vyznačuje sa antiseptickým, adstrigentným a protizápalovým účinkom. Znižuje bolesť rán a vredov, upokojuje zapálené sliznice, podporuje hojenie a pôsobí sedatívne. Účinky myrhy sú overené tisícročným používaním.
Gerániový olej: má hojivé, antidepresívne a antiseptické účinky. Používa sa pri bolestiach v krku, zabraňuje tvorbe jaziev, stimuluje nadobličky, zvonka sa aplikuje pri pásovom opare a aftoch. Celkovo tonizuje organizmus.
Vitamín E: podporuje hojenie a granuláciu kože. Má antioxidačné a protiplesňové účinky.

Obsah: 25 ml

Recenzie

Recenzie produktu ENERGY Audiron 30 ml

Diskusia

Diskusia k produktu ENERGY Audiron 30 ml

Pridať nový príspevok do diskusie

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Chat - poradíme vám