Podrobné informácie

K ošetreniu hrubej a popraskanej pokožky.

Informácie o produkte

Výrobca: AROMATICA CZ s.r.o.
Značka: AROMATICA
Kód výrobku: 207889
Kód EAN: 8594009400852
Držiteľ rozhodnutia: AROMATICA CZ s.r.o.

Zloženie
Nechtík lekársky (Calendula officinalis), rakytník rešetliakový (Hippophae rhamnoides), Vitamín E (Tocopheryl acetate), bravčové sadlo (Adeps suilus), včelí vosk (Cera flava).

Pre užívateľa
Dospelí a deti od 3 rokov.

Aplikácie
Podľa potreby jemne vtierať do pokožky.

Skladovanie
Skladujte pri teplote 5 - 25 °C. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obalu (12 mesiacov).

Indikácie

  • k ošetreniu hrubej a popraskanej pokožky
  • k zjemneniu a ochrane pokožky
  • k starostlivosti o namáhanú pokožku

Pozitíva

  • tradične vyrobená masť
  • bez farbív a konzervačných prísad
  • sadlo je prirodzeným základom pre bylinné masti
  • ľahká vstrebatelnosť

Zložky
Nechtík lekársky obsahuje silice, saponiny, horčiny, karotenoidy a kyselinu salicylovou, látky sú využívané spravidla zvonka, pri bercových vredoch, kŕčových žilách, preležaninách a podliatinách, tiež pri zmiernení zápalu.

Rakytník rešetliakový je zdrojom vitamínov, minerálov, aminokyselín a ďalších látok. Tradičná medicína ho využívala pre vnútorné i vonkajšie použitie. Pre svoje regeneračné vlastnosti na pokožku bola bylina určená v Rusku pre prípadnú liečbu „radiačných popálenín“. Využíval sa teda pri popáleninách, omrzlinách, ekzémoch a ďalších kožných ťažkostiach vyžadujúcich podporenie a urýchlenie regenerácie pokožky.

Vitamín E je prírodný antioxidant, ktorý účinne chráni bunky pred oxidačným stresom a účinkami voľných radikálov, čím napomáha spomaľovať proces starnutia, jeho úžitok sa prejavuje tiež pri hojení rán.

Dôležité upozornenie
Nevhodné pre deti do 3 rokov. U ľudí s citlivou pokožkou odporúčame pred aplikáciou overiť znášanlivosť masti vtrením malého množstva do kože.

Aký druh sadla sa používa?
Od roku 2005 sa do všetkých sadlových mastí používa nové bravčové sadlo. Toto sadlo má lepšiu kvalitu, ktorá je zaručená technológiou tavenia vo vodnej páre a následným odstreďovaním. Toto sadlo je bez zápachu, preto má masť prirodzenú vôňu bylín a jej mäkká konzistencia zaručuje lepšiu roztierateľnosť. Okrem toho šetrná technológia výroby sadla zaručuje vyššiu stabilitu tohto sadla a tým dlhšiu životnosť všetkých našich sadlových mastí. mimo dosahu detí! Doporučené dávkovanie sa nesmie presahovať. Prípravok nenahradzuje pestrú stravu.

Recenzie

Recenzie produktu AR NECHTÍKOVÁ MASŤ S RAKYTNÍKOM 50ML

Diskusia

Diskusia k produktu AR NECHTÍKOVÁ MASŤ S RAKYTNÍKOM 50ML

Pridať nový príspevok do diskusie