Obľúbené položky

Úvodná strana » Starostlivosť pre krásu a osobnú hygienu » Kontaktné šošovky » Príslušenstvo k šošovkám » Aplikácia šošoviek

Aplikácia šošoviek

Už sa vám tiež niekedy stalo, že ste si nemohli na prvýkrát nasadiť kontaktné šošovky? Je pre vás manipulácia so šošovkami zdĺhavá a často i stresujúca? S týmito problémami môže byť koniec – vďaka aplikátoru kontaktných šošoviek.

Prečo vziať aplikátor na milosť?

Používanie aplikátorov šošoviek so sebou prináša mnoho výhod:

  • pomôže ľahko a rýchle nasadiť šošovky,
  • umiestnenie šošoviek na povrch oka je bezpečné a hygienické,
  • použitím aplikátoru sa zníži množstvo nečistôt pozbieraných počas aplikácie,
  • aplikátor je vhodný pre nasadzovanie mäkkých i tvrdých šošoviek,
  • aplikátory sa dajú dostať v rôznych prevedeniach, takže si vyberie každý.

Ako aplikátor použiť?

Poznáte to, namiesto toho, aby šošovka správne priľňala k oku, lepí sa na prst? Pomocou aplikátora ľahko a rýchle umiestnite šošovku na oko. Možno sa bude zo začiatku zdať, že je používanie aplikátoru zložité, verte tomu, že je to hračka. Šošovku si položte na dlaň vypuklou stranou nahor a pripravte si aplikátor, ktorý v prostriedku stlačte. Jeho rozšírenú časť priložíme k šošovke a pomaly stisk uvoľníme. Aplikátor si vďaka podtlaku sám šošovku vezme. Šošovku potom priblížime k oku a jednoduchým stiskom aplikátoru ju uvoľníme na oko. Vyberanie kontaktnej šošovky z oka je obdobné: Aplikátorom „nasajeme“ šošovku na oku a odlepíme ju od jeho povrchu.

Nezabúdajte na dôležitú vec a to hygienu. Aplikátor je nutné udržiavať vždy v čistote, aby nemohlo dôjsť k zaneseniu infekcie do oka.

Pokračovať

Mohlo by sa vám páčiť...


Načítavam

V tejto kategórii momentálne nie sú žiadne produkty

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam