Podrobné informácie

Aphrodisia „V“ pre mužov je prírodný produkt zložený z unikátnej kombinácie piatich rastlín z rôznych kútov sveta a L-arginínu.

Informácie o produkte

Výrobca: Imperial VITAMINS s.r.o.
Značka: IMPERIAL VITAMINS
Kód výrobku: 330791
Kód EAN: 8584135000330
Držiteľ rozhodnutia: Imperial VITAMINS s.r.o.

Čo je koreň Maca a Sibírsky ženšen?

Koreň Maca je známym z pohoria Ánd, rastúcim v ohromných nadmorských výškach a je odpradávna používaný na pôsobenie libida. Sibírsky ženšen, s vlastnosťami takmer mystickými, sa v Číne používa k lekárskym účelom už viac ako 2000 rokov.

Obsah výživových prvkov vo 2 kapsulích

L-Arginín 500 mg, Extrakt z koreňa  Maca (Lepidium mayenii) 200 mg, Sibírsky Ženšen 200 mg, Extrakt z plodov Kotvičníka zemného 50 mg, Krpčiarka šípolistá 40 mg, Extrakt z listov Ginko Biloba 20 mg.

Odporúčané denné dávkovanie

2x denne 1 kapsula po jedle, alebo 2 kapsuly naraz 1-2 hodiny pred pohlavným stykom. Pri pravidelnom užívaní, sa zvyšuje účinok výživového doplnku. Maximálna denná dávka je 2 kapsuly.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplotách od 5-25 °C. Výživový doplnok nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.

Zloženie

L-Arginín, extrakt z koreňa Maca (Lepidium mayenii), Sibírsky Ženšen, extrakt z plodov Kotvičníka zemného (Tribulus terrestris), extrakt z Krpčiarky šípolistej (Epimedium sagittatum), extrakt z listov Ginko biloba, želatína, Protihrudkujúce látky: uhličitan vápenatý, stearan horečnatý.

Obsah balenie 60 kapsúl.

Recenzie

Recenzie produktu APHRODISIA "V" pre mužov 40 + 20 kapsúl ZADARMO

Diskusia

Diskusia k produktu APHRODISIA "V" pre mužov 40 + 20 kapsúl ZADARMO

Pridať nový príspevok do diskusie