Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Očná optika » Okuliare

AMERIC.WAY OKULIARE PÁNSKE +1.50 1KS

Kód výrobku: 209922
Pánské okuliare

Viac informácií

2,89

Skladom zajtra

Pozajtra odosielame, u vás v stredu 21. 8.

Pozajtra odosielame, u vás v stredu 21. 8.

Doprava už od 1,50 €, nad 30 € zadarmo

Pridajte ešte


Načítavam

Podrobné informácie

Podrobné informácie AMERIC.WAY OKULIARE PÁNSKE +1.50 1KS

Pánské okuliare

Informácie o produkte

Výrobca: AMERICAN WAY S.R.O.
Kód výrobku: 209922
Kód EAN: 8590576503125
Držiteľ rozhodnutia: AMERICAN WAY S.R.O.

Použitie

Okolo 40-tich rokov veku Vaše oči pomaly stráca schopnosť zmeniť tvar šošovky tak pružne, ako to vedeli, keď ste boli mladší. Je to úplne prirodzený stav, ktorý je nazvaný presbyopie a ktorý je príčinou toho, že malé písmenká idú čím ďalej tým menej zaostriť. Naše okuliare Vám tieto problémy vyrieši. Čítacie okuliare ponúkané našou spoločnosťou American Way - dámske i pánske slúži len na čítanie a predávajú sa od +1.00 dioptrie do +4.00 dioptrie. Vzhľadom k tomu, že u jednotlivých typov okuliarov je vždy rovnaká dioptrie pre obe šošovky, nesmie tieto okuliare používať ľudia, ktorí majú rozdielne poškodenie zraku. Odporúčame preto pred zakúpením tohto výrobku navštíviť svojho lekára, zistiť mieru poškodenia zraku a poradiť sa s nim o výbere vhodného typu čítacích okuliarov.

Čítacie okuliare sú v súlade s európskymi smernicami. Boli posúdené Štátnym výskumným ústavom sklárskym v Hradci Králové. Sú bezpečné pre ľudské zdravie pri použití za obvyklých, alebo racionálne predvídateľných podmienok. Rámčeky čítacích okuliarov sú vyrábané z kovov, ktoré nevykazujú škodlivé látky. Šošovky sú odolné proti rozbitiu, a však náchylné na poškriabanie.

Starostlivosť o Vaše okuliare

I okuliare odolné proti nárazu je možné poškodiť zlým zaobchádzaním. Neklaďte okuliare šošovkami nadol. Používajte púzdra a pri čistení užívajte špeciálnu tkaninu (mikrovlákno ).

Recenzie

Recenzie AMERIC.WAY OKULIARE PÁNSKE +1.50 1KS

Diskusia

Diskusia AMERIC.WAY OKULIARE PÁNSKE +1.50 1KS

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam