Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Alternativní medicína

Alternativní medicína

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Jednotkové množstvo

 • Cordyceps CS-4 500 mg 90 kapsúl Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Obsah polysacharidov v extrakte MycoMedica Cordyceps CS-4 je minimálne 20% (200mg/g). Odporúčané dávkovanie 1-2 kapsuly denne (2-3 mesiace v roku), max. 3-4 kapsuly denne do zmiernenia problémov (je vhodné poradiť sa s lekárom či praktikom čínskej medicíny), užívajte nalačno (min. 20 minút pred jedlom či 30 minút po jedle), zapíjajte vodou alebo slabým čajom. Upozornenie Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Neobsahuje efedrín, kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor. Informácie uvedené na tejto webovej stránke sú poskytované len na informačné účely a nie sú určené na nahradenie rady kvalifikovaného lekára. Pre informácie o zdravotnom stave sa poraďte s lekárom. Obsah balenia 90 kapsúl á 500mg extraktu.

  24,98 €

 • BetaGlukan BIOcell 90 kapsúl Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  MycoMedica BetaGlukan Biocell dosahuje vďaka špeciálnym postupom vysokú čistotu, až 76%. Vďaka tomu dokáže zabrať už 2 hodiny od podania. Pridaná Acerola (najsilnejší prírodný zdroj vitamínu C) zvyšuje účinnosť betaglukánu. Vo svete sa často pri závažnejších ochoreniach podávajú spoločne extrakty medicinálnych húb spolu s čistými betaglukánmi pre zosilnenie účinku. Pracujú synergicky a bez vedľajších negatívnych príznakov. Zloženie v jednej kapsule:320mg ß-1,3 / 1,6 D-glukánu a 40mg extraktu Aceroly. DávkovaniePri problémoch: 2-3 kapsle denne do zmiernenia problémov (je vhodné poradiť sa s lekárom či praktikom čínskej medicíny)m pri normálnom používaní: 1 kapsula denne (2-3 mesiace v roku), kapsuly užívajte nalačno (min.20 minút pred jedlom či 30 minút po jedle), zapite vodou alebo slabým čajom. Upozornenie: Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje efedrín, kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor. Balenie90 kapsúl á 360 mg.

  10,79 € -12% 12,26 €

 • Zelený jíl sypký 170 g Zentrichova apatyka - Parma Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Zelený jíl aktivovaný ve vodě čistí " trubky "od úst přes celý trávící trakt až dolů.

  8,39 €

 • Leskokôrka lesklá Taiwan TCM - prášková plodnica 180 kapslí Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Neobsahuje umelé prísady ani konzervačné látky. Chuť prášku je prirodzene horká, neskôr sladkastá. Kapsuly sú alginátové (bez želatíny). Plodnice leskokôrky lesklej sú tuhé. Konzumovať je možné iba v práškovej, tekutej, alebo tabletkovej forme. Tekutá forma zahŕňa čaj a extrakt. Leskokôrka lesklá Taiwan TCM je k dispozícii vo forme prášku uzavretého v kapsuliach. Tie sa užívajú priamo a zapíjajú sa vlažnou vodou. Prášok však možno konzumovať aj bez kapsulí - jeho horká chuť je príjemná, ak si na ňu zvykneme. Robí sa to tak, že kapsulu otvoríme, prášok vysypeme do pohára vlažnej vody a rozmiešame lyžičkou. Získame nápoj, ktorého horkosť sa podobá horkosti kávy.   Hmotnosť kapsuly 420 mg +/- 5%.

  35,25 €

 • MYCOMEDICA MycoBaby sirup 200 ml Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Jelikož medicinální houby jsou poměrně chuťově výrazné, je do sirupu přidáno vysoce kvalitní holandské kakao, což činí sirup lahodným. Díky svým účinkům je sirup vhodný nejen pro děti, ale i pro dospělé. Účinky aktivních složek Reishi - přirozená obranyschopnost – imunitní systém, normální funkce oběhové soustavy, normální hladina cholesterolu v krvi Echinacea - normální funkce dýchacího systému, normální funkce dolních močových cest, přirozená obranyschopnost Vitamin C - přispívá k normální funkci imunitního systému, ochraně buněk před oxidačním stresem, zvyšuje vstřebávání železa, přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci zubů, kostí, dásní, pokožky, nehtů, chrupavek a cév Složení v jedné dávce 50mg čistého extraktu Reishi, 50mg čistého extraktu Cordyceps, 50mg čistého extraktu Echinacea, 20mg čistého extraktu Acerola, 4ml rektifikované vinné šťávy, 25mg 100% holandského kakaa, 10mg vitamínu C. Energetická hodnota 1382 kJ/100 g. Doporučené dávkování Od 3 do 7 let – 5ml 1–3x denně, od 7 let – 5ml 2–6x denně, 5ml odměrka přiložena v balení (5ml = cca 1 kávová lžička). Obsah balení 200ml sirupu (= 40 x 5ml sirupu). Věnujte pozornost Uvedený text není zdravotní tvrzení, pouze poukázání na postavení produktu v historii a ve východní medicíně. Doporučujeme konzultaci s terapeutem tradiční čínské medicíny. Informace jsou poskytovány pouze pro informační účely a nejsou určeny k nahrazení rad od kvalifikovaného lékaře.

  7,68 €

 • Kittlova masť 155 ml Zentrichova apatyka - Parma Kozmetický prípravok

  skladom do 24 hodín

  Vďaka povestiam o zázračnom liečení čarodejníka Kittla, ktoré v ústnom podaní a neskôr v písomnej podobe zaznamenali kronikári, sa nám do dnešných dní dochovali informácie o severočeskom Faustovi - doktorovi Kittlovi. Veľkého ohlasu a uznania sa dostalo jeho "zázračné masti", nami pomenovanej na jeho počesť Univerzálna Kittlova masť. Za zachovanie receptu vďačíme krádeži. Vnuk ukradol svojmu strýkovi "čarovný" plášť a našiel v ňom ceduľku s tajuplným záznamom. V presvedčení, že objavil zaklínaciu formulu, ktorá mu umožní lietať na čarovnom plášti, sa s ňou vybral do Žitavy za tamojším katom, ktorý mu prezradil, že je to predpis na akúsi masť. Podľa dochovaných záznamov masť pôsobila na všetko, čo bolo za príčinené chorou krvou a jedmi v tele. Preložené do dnešnej reči to znamená, že"Kittlovka" je účinná na bolesti kĺbov, svalov, šliach, reumatizmus, artrózu a na kožné problémy: ekzémy, lupienky, akné, plesne. Zloženie: včelí vosk, rastlinný olej, síra, gáfor, terpentínový olej.Gáfor obsiahnutý v masti je podľa tibetských traktátov nazývaný "kráľom liečivých prostriedkov", znižuje teplo a vyťahuje zastaraný žiar z tela. Tibetskí lámovia využívajú gáfrovú vôňu na odstránenie necitlivosti a podráždenosti. V Kittlovej masti používame výhradne prírodný gáfor, ktorý si uchováva svoju liečivú energiu. Síra má tú schopnosť, že napomáha k obnove kĺbového maziva. Pôsobením cez pokožku sa síra dostane do všetkých častí tela, kde môže svoje vynikajúce účinky plne ukázať. Tú skutočnosť, že prejde celým telom sme si overili pri aplikácii masti napr. na nohách. U niektorých ľudí došlo k černaniu šperkov zo zlata alebo striebra. Vedľajším, no o to príjemnejším efektom pôsobenia "Kittlovky" je, že mnohým používateľom masti sa prestali tvoriť lupiny, hoci masť aplikovali na boľavé kĺby. Recept na masť je starý 360 rokov a nie je náhoda, že sa dochoval až do dnešných dní. Záznam o masti severočeského Fausta končí: "Probatum est  - Jest to vyskúšané"

  8,85 €

 • TCM Pilulka tyrkysového draka (Xiao Qing Long Wan 001) 200 kuliček Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Složení doporučené denní dávky 0,70g – GUI ZHI - Skořicovník čínský, větvičky, 0,70g – BAI SHAO – Pivoňka bělokvětá, bílý kořen, 0,70g – SU ZI – Perila křovitá, plod, 0,47g – BAI JIE ZI – Hořcice bílá, semeno (alergen), 0,47g – GAN JIANG – Zázvor obecný, oddenek, 0,47g – ZHI GAN CAO – Lékořice uralská, modif., kořen, 0,45g – WU WEI ZI (Nan) – Schizandra čínská, plod. Ostatní složky kukuřičný škrob, rýžový škrob, leštící látka talek. Dávkování a doba užívání 3x denně po 8 kuličkách. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Děti od 3 do 12 let užívají 3x denně 4 kuličky. Balení obsahuje 200 kuliček/ 33g. Věnujte pozornost Uvedený text není zdravotní tvrzení, pouze poukázání na postavení produktu v historii a ve východní medicíně. Doporučujeme konzultaci s terapeutem tradiční čínské medicíny. Informace jsou poskytovány pouze pro informační účely a nejsou určeny k nahrazení rad od kvalifikovaného lékaře.

  8,29 €

 • TCM Chlad ranní mlhy (Yin Qiao Jie Du Wan 002) 200 kuliček Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Složení doporučené denní dávky 0,72g – JIN YIN HUA – Zimolez japonský, květ, 0,72g – LIAN QIAO – Zlatice převislá, plod, 0,42g - BO HE – Máta jednokališná, nať, 0,42g - JIE GENG – Platykodon velkokvětý, kořen, 0,42g - NIU BANG ZI – Lopuch větší, plod, 0,35g - DAN DOU CHI – Sója luštinatá (alergen), semeno, 0,35g - SHENG GAN CAO – Lékořice uralská, kořen, 0,28g - JING JIE – Schizonepeta tenkolistá, nať, 0,28g - DAN ZHU YE – Lopater štíhlý, nať. Ostatní složky kukuřičný škrob, rýžový škrob, leštící látka talek. Dávkování a doba užívání Doporučovaná dávka 3x denně 8 kuliček, maximálně 20-30 kuliček a toto množství se opakuje 2-3x po dvou hodinách. Po této úvodní dávce již pokračujeme volněji v dávce 3-4 x denně 8-16 kuliček. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Děti od 3 do 12 let užívají 3x denně 4 kuličky. Balení obsahuje 200 kuliček/ 33g. Věnujte pozornost Uvedený text není zdravotní tvrzení, pouze poukázání na postavení produktu v historii a ve východní medicíně. Doporučujeme konzultaci s terapeutem tradiční čínské medicíny. Informace jsou poskytovány pouze pro informační účely a nejsou určeny k nahrazení rad od kvalifikovaného lékaře.

  6,76 €

 • TCM Pronikavost jarního větru (Yin Qiao Jia Wei Pian 002.1P) 100 tablet Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Složení na 24 tablet (7,92g) 0,74g - JIN YIN HUA - Zimolez japonský, květ, 0,74g - LIAN QIAO (QING) - Zlatice převislá, plod, 0,38g - JING JIE (SHENG) - Schizonepeta tenkolistá, nať, 0,57g - DAN DOU CHI (QING) - Sója luštinatá (alergen), semeno, 0,38g - BO HE - Máta jednokališná, nať, 0,57g - NIU BANG ZI - Lopuch větší, plod, 0,57g - DAN ZHU YE - Lopater štíhlý, nať, 0,38g - JIE GENG - Platykodon velkokvětý, kořen, 0,38g - GAN CAO (SHENG) - Lékořice uralská, kořen, 0,94g - LU GEN - Rákos obecný, oddenek, 0,57g - XING REN - Meruňka obecná, semeno, 0,75g - HUA SHI - Mastek, 0,57g - TONG CAO - Tetrapanax papírodárný, dřeň stonku, 0,38g - CHUAN XIN LIAN - Právenka latnatá, nať. Protispékavé látky mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, oxid křemičitý koloidní. Dávkování a doba užívání Doporučovaná dávka je 4x denně 6 tablet. Dávky podávat častěji, například po 3 hodinách. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Děti od 3 do 12 let užívají 4x denně 2 tablety, starší děti 4x denně 3 tablety. Balení obsahuje 100 tablet/ 33g. Věnujte pozornost Uvedený text není zdravotní tvrzení, pouze poukázání na postavení produktu v historii a ve východní medicíně. Doporučujeme konzultaci s terapeutem tradiční čínské medicíny. Informace jsou poskytovány pouze pro informační účely a nejsou určeny k nahrazení rad od kvalifikovaného lékaře.

  9,45 €

 • TCM Křehkost jarního kvítku (Sang Ju Yin Wan 003) 200 kuliček Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Složení doporučené denní dávky 0,99g – LU GEN – Rákos obecný, oddenek, 0,55g – JIE GENG – Platykodon velkokvětý, kořen, 0,55g – JU HUA – Zlateň morušolistá, květ, 0,55g – LIAN QIAO – Zlatice převislá, plod, 0,55g – SANG YE – Morušovník bílý, listy, 0,36g – XING REN – Meruňka obecná, semeno, 0,20g – BO HE – Máta jednokališná, nať, 0,21g – SHENG GAN CAO – Lékořice uralská, kořen. Ostatní složky kukuřičný škrob, rýžový škrob, leštící látka talek. Dávkování a doba užívání 3x denně 8 kuliček, možno až 4x denně 16-20 kuliček. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Děti od 3 do 12 let užívají 3x denně 4 kuličky. Balení obsahuje 200 kuliček/ 33g. Věnujte pozornost Uvedený text není zdravotní tvrzení, pouze poukázání na postavení produktu v historii a ve východní medicíně. Doporučujeme konzultaci s terapeutem tradiční čínské medicíny. Informace jsou poskytovány pouze pro informační účely a nejsou určeny k nahrazení rad od kvalifikovaného lékaře.

  8,29 €

 • TCM Průsmyk větrné hory (Chuan Xiong Cha Tiao Wan 004) 200 kuliček Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Složení doporučené denní dávky 1,28g – BO HE – Máta jednokališná, nať, 0,65g – CHUAN XIONG – Koprníček wallichův, oddenek, 0,65g – JING JIE - Schizonepeta tenkolistá, nať, 0,32g – QIANG HUO – Notopterygium dřípené, oddenek, 0,32g – BAI ZHI – Děhel dahurský, kořen, 0,32g – GAN CAO – Lékořice uralská, kořen, 0,25g – FANG FENG – Ledebouriela rozkladitá, kořen, 0,17g – GAO BEN – Koprníček čínský, oddenek. Ostatní složky kukuřičný škrob, rýžový škrob, leštící látka talek. Dávkování a doba užívání Klasické podávání 3x denně 8 kuliček maximálně 3x denně 16 kuliček. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Děti od 3 do 12 let užívají 3x denně 4 kuličky. Balení obsahuje 200 kuliček/ 33g. Věnujte pozornost Uvedený text není zdravotní tvrzení, pouze poukázání na postavení produktu v historii a ve východní medicíně. Doporučujeme konzultaci s terapeutem tradiční čínské medicíny. Informace jsou poskytovány pouze pro informační účely a nejsou určeny k nahrazení rad od kvalifikovaného lékaře.

  6,70 €

 • TCM Vyvanutí dračí jeskyně (Bi Min Gan Wan 007) 200 kuliček Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Složení doporučené denní dávky 0,87g – CANG ER ZI – Řepeň sibiřská, plod, 0,87g – XIN YI HUA – Šácholan olysalý, květ, 0,32g – JING JIE – Schizonepeta tenkolistá, nať, 0,32g – ZHI MU – Anemarhena asfodelkovitá, oddenek, 0,28g – SHENG GAN CAO – Lékořice uralská, kořen, 0,28g – YE JU HUA – Zlateň indická, květ, 0,24g – BAI ZHI – Děhel dahurský, kořen, 0,24g – FANG FENG – Ledebouriela rozkladitá, kořen, 0,24g – LIAN QIAO – Zlatice převislá, plod, 0,15g – JIE GENG – Platykodon velkokvětý, kořen, 0,15g – WU WEI ZI – Schizandra čínská, plod. Ostatní složky kukuřičný škrob, rýžový škrob, leštící látka talek. Dávkování a doba užívání Běžné dávkování pro dospělé je 3x denně 8 kuliček. Může snižovat krevní tlak, nutno dodržovat pitný režim. Výrobek není určen pro děti do 6 let. Děti od 6 let užívají 2x denně 4 kuličky. Balení obsahuje 200 kuliček/ 33g. Věnujte pozornost Uvedený text není zdravotní tvrzení, pouze poukázání na postavení produktu v historii a ve východní medicíně. Doporučujeme konzultaci s terapeutem tradiční čínské medicíny. Informace jsou poskytovány pouze pro informační účely a nejsou určeny k nahrazení rad od kvalifikovaného lékaře.

  8,29 €

 • TCM Skořicovníková směs (Gui Zhi Tang Wan 008) 200 kuliček Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Složení doporučené denní dávky 0,85g - BAI SHAO - Pivoňka bělokvětá, bílý kořen, 0,85g - DA ZAO - Jujuba čínská, plod, 0,85g - GUI ZHI - Skořicovník čínský, větvičky, 0,85g - SHENG JIANG - Zázvor obecný, oddenek, 0,56g - ZHI GAN CAO - Lékořice uralská modif., kořen. Ostatní složky kukuřičný škrob, rýžový škrob, leštící látka talek. Dávkování a doba užívání 3x denně 8 kuliček, maximálně lze podat až 20-30 kuliček, 2-3x za sebou po dvou hodinách. Poté pokračujeme dávkováním 3-4x denně 8-16 kuliček.Výrobek není určen pro děti a těhotné ženy. Může snižovat krevní tlak, nutno dodržovat pitný režim. Balení obsahuje 200 kuliček/ 33g. Věnujte pozornost Uvedený text není zdravotní tvrzení, pouze poukázání na postavení produktu v historii a ve východní medicíně. Doporučujeme konzultaci s terapeutem tradiční čínské medicíny. Informace jsou poskytovány pouze pro informační účely a nejsou určeny k nahrazení rad od kvalifikovaného lékaře.

  8,29 €

 • TCM Patero uhašení sopky (Wu Wei Xiao Du Wan 011) 200 kuliček Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Složení doporučené denní dávky 0,91g – JIN YIN HUA – Zimolez japonský, květ, 0,91g – PU GONG YING – Smetánka mongolská, nať, 0,87g – YE JU HUA – Zlateň indická, květ, 0,87g – ZI HUA DI DING – Violka tokijská, nať, 0,40g – LIAN QIAO – Zlatice převislá, plod. Ostatní složky kukuřičný škrob, rýžový škrob, leštící látka talek. Dávkování a doba užívání 3x denně 4 kuličky po dobu 4-6 týdnů, spolu se 012-STÍNEM BROKÁTOVÉHO ZÁVOJE také v dávce 3x denně 4 kuličky. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Děti od 3 do 12 let užívají 3x denně 4 kuličky. Balení obsahuje 200 kuliček/ 33g. Věnujte pozornost Uvedený text není zdravotní tvrzení, pouze poukázání na postavení produktu v historii a ve východní medicíně. Doporučujeme konzultaci s terapeutem tradiční čínské medicíny. Informace jsou poskytovány pouze pro informační účely a nejsou určeny k nahrazení rad od kvalifikovaného lékaře.

  6,76 €

 • TCM Stín brokátového závoje (Huang Lian Jie Du Wan 012) 200 kuliček Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Složení doporučené denní dávky 1,19g - HUANG LIAN – Koptis čínská, oddenek, 1,19g - ZHI ZI - Gardenie jasmínová, plod, 0,79g - HUANG BAI – Korkovník amurský, kůra, 0,79g - HUANG QIN – Šišák bajkalský, kořen. Ostatní složky kukuřičný škrob, rýžový škrob, leštící látka talek. Dávkování a doba užívání Běžná dávka je 8 kuliček 3x denně. Výrobek není určen pro děti do 12 let. Děti od 12 let užívají 3x denně 4 kuličky. Balení obsahuje 200 kuliček/ 33g. Věnujte pozornost Uvedený text není zdravotní tvrzení, pouze poukázání na postavení produktu v historii a ve východní medicíně. Doporučujeme konzultaci s terapeutem tradiční čínské medicíny. Informace jsou poskytovány pouze pro informační účely a nejsou určeny k nahrazení rad od kvalifikovaného lékaře.

  6,76 €

 • TCM Čistý tok řeky (Fang Feng Tong Sheng Wan 013) 200 kuliček Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Složení doporučené denní dávky 0,47g – LIAN QIAO – Zlatice převislá, plod, 0,40g – FANG FENG – Ledebouriela rozkladitá, kořen, 0,40g – HUANG QIN – Šišák bajkalský, kořen, 0,40g – JIE GENG – Platykodon velkokvětý, kořen, 0,40g – JING JIE – Schizonepeta tenkolistá, nať, 0,36g – BAI SHAO – Pivoňka bělokvětá, bílý kořen, 0,36g – DANG GUI – Děhel čínský, kořen, 0,23g – BAI ZHU – Atraktylis velkoúborná, oddenek, 0,23g – CHUAN XIONG – Koprníček wallichův, oddenek, 0,23g – SHENG JIANG – Zázvor obecný, oddenek, 0,20g – HUANG LIAN – Koptis čínská, oddenek, 0,16g – BO HE – Máta jednokališná, nať, 0,12g – GAN CAO – Lékořice uralská, kořen. Ostatní složky kukuřičný škrob, rýžový škrob, leštící látka talek. Dávkování a doba užívání 3x denně 8 kuliček v případě mírného průběhu. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Děti od 3 do 12 let užívají 3x denně 4 kuličky. Balení obsahuje 200 kuliček/ 33g. Věnujte pozornost Uvedený text není zdravotní tvrzení, pouze poukázání na postavení produktu v historii a ve východní medicíně. Doporučujeme konzultaci s terapeutem tradiční čínské medicíny. Informace jsou poskytovány pouze pro informační účely a nejsou určeny k nahrazení rad od kvalifikovaného lékaře.

  8,29 €

 • TCM Hořcový elixír (Long Dan Xie Gan Wan 014) 200 kuliček Výživový doplnok

  skladom 3 - 5 ks

  Složení doporučené denní dávky 0,60g – LONG DAN CAO – Hořec drsný, kořen, 0,57g – CHAI HU – Prorostlík čínský, kořen, 0,57g – SHENG DI HUANG – Rehmanie lepkavá, kořen, 0,57g – ZE XIE – Žabník východní, oddenek, 0,33g – DANG GUI – Děhel čínský, kořen, 0,33g – HUANG QIN – Šišák bajkalský, kořen, 0,33g – CHE QIAN ZI – Jitrocel asijský, semeno, 0,33g – SHENG GAN CAO – Lékořice uralská, kořen, 0,33g – ZHI ZI – Gardenie jasmínová, plod. Ostatní složky kukuřičný škrob, rýžový škrob, leštící látka talek. Dávkování a doba užívání Běžné dávkovací schéma 3x denně 8 kuliček dodržujeme zejména při dlouhodobějším podávání. Není vhodné pro osoby se zánětlivými chorobami trávicího ústrojí, při snížení průchodnosti střev, při onemocnění cukrovkou, při vyšším krevním tlaku a při otocích všeho druhu. Výrobek není určen pro děti. Balení obsahuje 200 kuliček/ 33g. Věnujte pozornost Uvedený text není zdravotní tvrzení, pouze poukázání na postavení produktu v historii a ve východní medicíně. Doporučujeme konzultaci s terapeutem tradiční čínské medicíny. Informace jsou poskytovány pouze pro informační účely a nejsou určeny k nahrazení rad od kvalifikovaného lékaře.

  8,29 €

 • TCM Obnova spálené země (Zuo Jin Wan 015) 200 kuliček Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Složení doporučené denní dávky 3,39g – HUANG LIAN – Koptis čínský, oddenek, 0,57g – WU ZHU YU – Ampák routoplodý, plod. Ostatní složky kukuřičný škrob, rýžový škrob, leštící látka talek. Dávkování a doba užívání 3x denně 8 kuliček. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Děti od 3 do 12 let užívají 3x denně 4 kuličky. Balení obsahuje 200 kuliček /33 g. Věnujte pozornost Uvedený text není zdravotní tvrzení, pouze poukázání na postavení produktu v historii a ve východní medicíně. Doporučujeme konzultaci s terapeutem tradiční čínské medicíny. Informace jsou poskytovány pouze pro informační účely a nejsou určeny k nahrazení rad od kvalifikovaného lékaře.

  8,29 €

 • TCM Mistrovské odvedení rudého (Dao CHi Wan 016) 200 kuliček Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Složení doporučené denní dávky 2,48g - SHENG DI HUANG - Rehmanie lepkavá, kořen, 0,50g - DAN ZHU YE - Lopater štíhlý, nať, 0,49g - DENG XIN CAO - Sítina rozkladitá, dřeň stonku, 0,49g - GAN CAO - Lékořice uralská, kořen. Ostatní složky kukuřičný škrob, rýžový škrob, leštící látka talek. Dávkování a doba užívání Směs je určena pro akutní podávání (obvykle 3 x denně 10 kuliček). Efekt bývá patrný již po jednom týdnu. U chronických problémů doporučujeme konzultaci s terapeutem tradiční čínské medicíny. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Děti od 3 do 12 let užívají 3x denně 4 kuličky. Balení obsahuje 200 kuliček/ 33g. Věnujte pozornost Uvedený text není zdravotní tvrzení, pouze poukázání na postavení produktu v historii a ve východní medicíně. Doporučujeme konzultaci s terapeutem tradiční čínské medicíny. Informace jsou poskytovány pouze pro informační účely a nejsou určeny k nahrazení rad od kvalifikovaného lékaře.

  8,29 €

 • TCM Čtvero spěšných pomocníků (Bai Tou Weng Pian 018P) 100 tablet Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Složení doporučené denní dávky 1,32g - BAI TOU WENG - Koniklec čínský, kořen, 0,99g - HUANG BAI - Korkovník amurský, kůra, 0,99g - QIN PI - Jasan čínský, kůra, 0,66g - HUANG LIAN - Koptis čínský, oddenek. Protispékavé látky mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, oxid křemičitý koloidní. Dávkování a doba užívání Doba užívání 2 x denně 8 tablet. Výrobek není určen pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy. Děti od 6 let užívají 2x denně 2 tablety. Balení obsahuje 100 tablet/ 33g. Věnujte pozornost Uvedený text není zdravotní tvrzení, pouze poukázání na postavení produktu v historii a ve východní medicíně. Doporučujeme konzultaci s terapeutem tradiční čínské medicíny. Informace jsou poskytovány pouze pro informační účely a nejsou určeny k nahrazení rad od kvalifikovaného lékaře.

  8,29 €

 • TCM Hladkost jezerní perly (Zhu Zhen An Zhuang Wan 019) 200 kuliček Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Složení doporučené denní dávky 0,59g – PU GONG YING – Smetánka mongolská, nať, 0,35g – ZHEN ZHU MU – Perlorodka, skořepina, 0,35g – MU DAN PI – Pivoňka křovitá, kůra kořene, 0,34g – HUANG BAI – Korkovník amurský, kůra, 0,34g - KU SHEN – Jerlín žlutavý, kořen, 0,34g – BAI XIAN PI – Třemdava drsnoplodá, kůra kořene, 0,33g – LIAN QIAO – Zlatice převislá, plod, 0,33g – BAN LAN GEN – Boryt barvířský, kořen, 0,33g – HUANG QIN – Šišák bajkalský, kořen, 0,33g – DI HUANG – Rehmanie lepkavá, kořen, 0,33g – TU FU LING – Přestup lysý, oddenek. Ostatní složky kukuřičný škrob, rýžový škrob, leštící látka talek. Dávkování a doba užívání 3x denně 8 kuliček. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Děti od 3 do 12 let užívají 3x denně 4 kuličky. Balení obsahuje 200 kuliček/ 33g. Věnujte pozornost Uvedený text není zdravotní tvrzení, pouze poukázání na postavení produktu v historii a ve východní medicíně. Doporučujeme konzultaci s terapeutem tradiční čínské medicíny. Informace jsou poskytovány pouze pro informační účely a nejsou určeny k nahrazení rad od kvalifikovaného lékaře.

  6,70 €

 • TCM Vůně borového háje (Qing Qi Hua Tan Wan 031) 200 kuliček Výživový doplnok

  skladom 3 - 5 ks

  Složení doporučené denní dávky 0,59g – PI PA YE – Mišpulník japonský, listy, 0,59g – DAN NAN XING – Arizéma amurská, oddenek, 0,40g – HUANG QIN – Šišák bajkalský, kořen, 0,40g – DONG GUA REN – Tykev vosková, semeno, 0,40g – CHEN PI – Mandarinka obecná, oplodí, 0,40g – SHENG JIANG – Zázvor obecný, oddenek, 0,40g – XING REN – Meruňka obecná, semeno, 0,39g – FU LING – Pornatka kokosová, plodnice, 0,39g – ZHI SHI – Bigarádie, plod. Ostatní složky kukuřičný škrob, rýžový škrob, leštící látka talek. Dávkování a doba užívání 3x denně 8 kuliček. Výrobek není určen pro děti do 12 let. Děti od 12 let užívají 3x denně 4 kuličky Balení obsahuje 200 kuliček/ 33g. Věnujte pozornost Uvedený text není zdravotní tvrzení, pouze poukázání na postavení produktu v historii a ve východní medicíně. Doporučujeme konzultaci s terapeutem tradiční čínské medicíny. Informace jsou poskytovány pouze pro informační účely a nejsou určeny k nahrazení rad od kvalifikovaného lékaře.

  8,29 €

 • TCM Vyladění citerových strun (Zhi Sou Pian 033P) 100 tablet Výživový doplnok

  skladom 3 - 5 ks

  Složení doporučené denní dávky 0,63g - BAI BU - Stemona hlíznatá, kořen, 0,63g - BAI QIAN - Cynanchum, oddenek, 0,63g – JIE GENG – Platykodon velkokvětý, kořen, 0,63g - JING JIE – Schizonepeta tenkolistá, nať, 0,63g - ZI WAN - Hvězdnice tatarská, kořen, 0,48g - CHEN PI - Mandarinka obecná, oplodí, 0,32g - SHENG GAN CAO - Lékořice uralská, kořen. Protispékavé látky mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, oxid křemičitý koloidní. Dávkování a doba užívání 2 x denně 6-9 tablet. Balení obsahuje 100 tablet/ 33g. Věnujte pozornost Uvedený text není zdravotní tvrzení, pouze poukázání na postavení produktu v historii a ve východní medicíně. Doporučujeme konzultaci s terapeutem tradiční čínské medicíny. Informace jsou poskytovány pouze pro informační účely a nejsou určeny k nahrazení rad od kvalifikovaného lékaře.

  8,29 €

 • TCM Baldachýnova komnata (Wen Dan Pian 036P) 100 tablet Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Složení doporučené denní dávky 0,62g – ZHU RU – Listoklasec černý,hobliny, 0,61g – ZHI SHI – Bigarádie, plod, 0,61g – BAI JIE ZI – Hořcice bílá (alergen), semeno, 0,61g – CHEN PI – Mandarinka obecná, oplodí, 0,61g – FU LING – Pornatka kokosová, plodnice, 0,30g – GAN CAO – Lékořice uralská, kořen, 0,30g – DA ZAO – Jujuba čínská, plod, 0,30g – SHENG JIANG – Zázvor obecný, oddenek. Protispékavé látky mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, oxid křemičitý koloidní. Dávkování a doba užívání 2x denně 6 tablet. Vzhledem ke komplikovanosti příznaků se směs podává delší dobu. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Děti od 3 do 12 let užívají 2x denně 3 tablety. Balení obsahuje 100 tablet/ 33g. Věnujte pozornost Uvedený text není zdravotní tvrzení, pouze poukázání na postavení produktu v historii a ve východní medicíně. Doporučujeme konzultaci s terapeutem tradiční čínské medicíny. Informace jsou poskytovány pouze pro informační účely a nejsou určeny k nahrazení rad od kvalifikovaného lékaře.

  8,29 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam