Obľúbené položky

Úvodná strana » Domácnosť a zvieratá » Chovateľské potreby » Akvarijné dekorácie

Akvarijné dekorácie

Vrak lode, skamenelý strom, zabudnutá jaskyňa a skaly všemožných druhov… Kde to sme? No predsa v akváriu! Iba tam môžete mať všetky tieto krásy pohromade. Doplňte ich ešte o vodné rastliny a výsledok bude dokonalý. Pokiaľ s akvaristikou ešte len začínate, zaobstarajte si namiesto živých vodných rastlín radšej tie plastové. Skrášľujú akvárium a nie sú nijak náročné.

Zaobstarajte si dekorácie do akvária:

  • Skaly a korene poskytujú rybičkám perfektný úkryt a vytvárají tú pravú atmosféru, ktorú od akvária očakávate. Môžu byť prírodné, keramické alebo plastové.
  • Pokiaľ potrebujete zakryť zadnú stenu akvária, poslúži vám okrasná tapeta alebo 3D plastová tapeta.
  • Na dno "akvárka" nasypte piesok. Máte na výber z niekoľkých druhov akvarijneho piesku: kremičitý, riečny, rôznofarebná drť alebo malé prírodné kamienky.

Ešte než začnete s akvaristikou, pripravte rybičkám tie najlepšie podmienky. Podľa toho, koľko si chcete kúpiť rybiček, musí byť akvárium veľké. Veľmi dôležité je tiež umiestnenie akvária. Malo by byť na optimálnom svetle, nikdy nie na priamom slnku alebo v potemnelej miestnosti. Ešte pred kúpou rybičiek si kúpte tiež vhodné krmivo.

Pokračovať

Mohlo by sa vám páčiť...


Načítavam

V tejto kategórii momentálne nie sú žiadne produkty

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam