Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » A » AGROBAC

AGROBAC

Cena (Eur):

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Forma výrobku

Počet ks

Jednotkové množstvo

Produkty tejto značky

 • AGROBAC DiaChrom so sukralózou 600 tabliet

  AGROBAC DiaChrom so sukralózou 600 tabliet

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Sukralóza je vyrobená z cukru, chutí ako cukor, ale nemá žiadnu kalorickú hodnotu a nepodporuje vznik zubného kazu. Je stabilná pri vysokých teplotách, a preto je vhodná nielen na sladenie nápojov, ale aj  na pečenie a zaváranie bez akýchkoľvek obmedzení. DiaChrom so sukralózou obsahuje navyše špeciálny biochemicky vysoko aktívny komplex (označovaný ako glukózotolerančný faktor, GTF), ktorého aktívnou zložkou je trojmocný chróm. Tento komplex sa zapája do mechanizmov vedúcich k znižovaniu koncentrácie cukru a cholesterolu v krvi. Zaujímavosťou tohoto komplexu je to, že záleží na forme, v ktorej je chróm viazaný. Nie každá zlúčenina trojmocného chrómu totiž dokáže vyvolať potrebnú fyziologickú reakciu. Práve v DiaChrome so sukralózou je trojmocný chróm viazaný do komplexu, ktorý vykazuje najvyššiu aktivitu, a preto je DiaChrom so sukralózou tak účinný a nenahraditeľný. DiaChrom so sukralózou spája príjemné s užitočným. Nielenže si osladíte jedlo takmer bez kalórií, ale súčasne dostanete do tela glukózotolerančný faktor, ktorý v konečnom dôsledku vyvoláva zníženie hladiny cukru v krvi. Pri pravidelnom používaní dochádza postupne aj k znižovaniu obsahu cholesterolu. Sladidlo má lahodnú chuť porovnatelnú s cukrom bez nepríjemných pachutí. DiaChrom so sukralózou je určený nielen pre diabetikov, ale aj pre všetky osoby, ktoré z akýchkoľvek dôvodov obmedzujú príjem cukru v potrave a chcú sladiť zdravo.

  7,35 € -24% 9,62 €

 • DiaChrom se sukralózou sypký 200g nízkokalorické sladidlo

  skladom do 24 hodín

  DiaChrom se sukralózou je stolní sladidlo nové generace obohacené glukózotolerančním faktorem (GTF). Vedle efektu snižování hladiny krevního cukru a cholesterolu je velkou předností tohoto sladidla chuť velmi podobná cukru (bez pachutí typických pro běžná stolní sladidla). Po oslazení nápoje nebo konzumaci cukroví, salátu apod. s tímto sladidlem se současně do těla dostane glukózotoleranční faktor, který v konečném důsledku vyvolá snížení hladiny cukru v krvi. Při pravidelném používání dochází postupně i ke snižování obsahu cholesterolu. DiaChrom se sukralózou je sladidlo obsahující vedle sladící složky (sukralózy) i glukózotoleranční faktor (ve vodě velmi dobře rozpustný speciální komplex biochemicky aktivního, organicky vázaného trojmocného chrómu), který se zapojuje do mechanismů vedoucích ke snižování cukru a cholesterolu v krvi. Sypká forma sladidla je 3x sladší než cukr.

  3,23 €

 • DiaChrom so stéviou tbl.600

  skladom do 24 hodín

  Nízkokalorické stolové sladidlo na báze steviol-glykosidov (extrakt Stévie rebaudiana) obohatené aktívnym trojmocným chrómom, ktorý sa podieľa na zachovaní normálnej hladiny glukózy v krvi. Sladidlo má čistú sladkú chuť s neskorším nástupom sladkosti a dlhším, pretrvávajúcim sladkým efektom bez nepríjemných pachutí. Po osladení nápoja alebo konzumácii potraviny sladenej DiaChromom so stéviou sa súčasne so sladidlom dostane do tela glukózotolerančný faktor, ktorý sa v konečnom dôsledku podiela na zachovaní normálnej hladiny glukózy v krvi. Účinky: DiaChrom so stéviou je sladidlo obsahujúce okrem sladiacej zložky (steviol-glykosidov) aj glukózotolerančný faktor (vo vode vľmi dobre rozpustný špeciálny komplex biochemicky aktívneho organicky viazaného trojmocného chrómu), ktorý sa v konečnom dôsledku podiela na zachovaní normálnej hladiny glukózy v krvi. Aktívne látky: Sladidlo E960: steviol-glykosidy (extrakt Stévie rebaudiana). Obsah sladiacej zložky v tablete zodpovedá svojou sladivosťou 4,4 g cukru (1 veľkej kocka cukru) a obsahuje glukózotolerančný faktor. Účel použitia: na sladenie kávy, čaju a ďalších nápojov na kuchynské použitie, na prípravu krému, pudingov je možné ho používať v kombinácii s práškom do pečiva alebo jedlou sódou na sladenie ovocia, šalátov, na zaváranie a pod. vhodné pre chorých postihnutých fenylketonúriou Dávkovanie: 1 tableta má sladivosť jednej veľkej kocky cukru (4,4 g), ale má o 95,5 % nižšiu kalorickú hodnotu. Tablety sú tvarov prispôsobené tak, že ich je možné pohodlne rozlomiť a tým si každý konzument prispôsobí sladkosť svojho obľúbeného nápoja presne podľa svojich predstáv. Energetická hodnota 1 tablety (200 mg): 3,03 kJ/0,71 kcal, bílkoviny 5 mg, sacharidy (laktóza) 171 mg, tuky 0,2 mg. Obsah potravinových doplnkov v 1 tablete: chróm (Cr3+) 1,5 µg (3,75 % dennej referenčnej hodnoty príjmu). Denná referenčná hodnota príjmu chrómu je 40 µg (tj. 27 tablet). Maximálna denná dávka chrómu je 200 µg (tj. 133 tablet). Prijateľný denný príjem (ADI) pre steviol-glykosidy (vyjadrený ako ekvivalenty steviolu) je 4 mg/kg telesnej hmotnosti na deň. Pre najbežnejší steviol-glykosid Rebaudosid A je po prepočte hodnota ADI 12 mg/kg telesnej hmotnosti na deň, čo predstavuje pre človeka s hmotnosťou 80 kg konzumáciu maximálne 66 tabliet DiaChromu so stéviou za deň.

  11,37 € -5% 12,03 €

 • Capimin tbl.100 Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Capimin je doplnok stravy s vyváženou kombináciou účinných látok. Aktívne látky: Vápnik, horčík, zinok, extrakt prasličky roľnej, kyselina pantothenová, biotín, L-methionin , L-cystin. Účel použitia: zaistenie výživy vlasov a nechtov Dávkovanie Deti 1 tableta denne, dospelí 1-2 tablety denne. Vyššej účinnosti sa dosiahne konzumáciou po jedle (obed prípadne večera), je nutné ich zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Nie je určené deťom do troch rokov. Vhodné pre dlhodobé užívanie (minimálne 1 mesiac, optimálna doba 3 mesiace). Súvisejúce informácie: Je vhodné prípadnú konzumáciu akýchkoľvek doplnkov stravy konzultovať s odborníkmi.

  14,94 €

 • DiaChrom se sukralózou tbl.80

  skladom do 24 hodín

  Sukralóza je vyrobena z cukru, chutná jako cukr, ale nemá žádnou kalorickou hodnotu a nepodporuje vznik zubního kazu. Je stabilní při vysokých teplotách, a proto je vhodná nejen ke slazení nápojů, ale i k pečení a zavařování bez jakýchkoliv omezení. DiaChrom se sukralózou obsahuje navíc speciální biochemicky vysoce aktivní komplex (označovaný jako glukózotoleranční faktor, GTF), jehož aktivní složkou je trojmocný chróm. Tento komplex se zapojuje do mechanismů vedoucích ke snižování koncentrace cukru a cholesterolu v krvi. Zajímavostí tohoto komplexu je to, že hodně záleží na formě, ve které je chróm vázán. Ne každá sloučenina trojmocného chrómu totiž dokáže vyvolat potřebnou fyziologickou reakci. Právě v DiaChromu se sukralózou je trojmocný chróm vázán do komplexu, který vykazuje nejvyšší aktivitu, a proto je DiaChrom se sukralózou tak účinný a nenapodobitelný. DiaChrom se sukralózou spojuje příjemné s užitečným. Nejen že si osladíte téměř bez kalorií, ale současně dostanete do těla glukózotoleranční faktor, který v konečném důsledku vyvolává snížení hladiny cukru v krvi. Při pravidelném používání dochází postupně i ke snižování obsahu cholesterolu. Sladidlo má lahodnou chuť srovnatelnou s cukrem bez nepříjemných pachutí. DiaChrom se sukralózou je určen nejen pro diabetiky, ale i pro všechny osoby, které z jakýchkoliv důvodů omezují příjem cukru v potravě a chtějí sladit zdravě.

  1,45 €

 • DiaChrom se stévií tbl.80

  skladom do 24 hodín

  DiaChrom se stévií obsahuje jako sladící složku steviol-glykosidy, což jsou extrakty z listů rostliny Stévie rebaudiana Bertoni, poskytující zdravou přírodní alternativu za řepný cukr. Navíc je obohacen o speciální biochemicky vysoce aktivní komplex (označovaný jako glukózotoleranční faktor, GTF), jehož aktivní složkou je trojmocný chróm, který se podílí na zachování normální hladiny glukózy v krvi. Zajímavostí tohoto komplexu je to, že hodně záleží na formě, ve které je chróm vázán. Ne každá sloučenina trojmocného chrómu totiž dokáže vyvolat potřebnou fyziologickou reakci. Právě v DiaChromu se stévií je trojmocný chróm vázán do komplexu, který vykazuje nejvyšší aktivitu, a proto je DiaChrom se stévií tak účinný a nenapodobitelný. DiaChrom se stévií spojuje příjemné s užitečným. Nejen že si osladíte téměř bez kalorií, ale současně dostanete do těla glukózotoleranční faktor, který se v konečném důsledku podílí na zachování normální hladiny glukózy v krvi. Sladké extrakty ze stévie (steviol-glykosidy) jsou bez kalorií, teplotně i pH stabilní a nezpůsobují zubní kaz. DiaChrom se stévií je proto možné použít ke slazení teplých i studených nápojů i při kuchyňské úpravě potravin. Sladidlo má čistou sladkou chuť s pozdějším nástupem sladkosti a delším přetrvávajícím sladkým efektem bez nepříjemných pachutí. Není alergenní, je dobře rozpustné ve vodě a jeho předností je, že zvýrazňuje chuť kávy. DiaChrom se stévií je určen nejen pro diabetiky, ale i pro všechny osoby, které omezují příjem cukru a chtějí sladit zdravě. Jedna tableta má sladivost odpovídající cca 4,4 g cukru (velká kostka cukru), ale má o 95,5 % nižší kalorickou hodnotou. Energetická hodnota 1 tablety je pouze 3,03 kJ/0,71 kcal.

  1,76 €

 • Prokardin tbl.100 Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Účinky: Buňky srdce spotřebovávají nejvíce energie, protože nikdy nepřestávají pracovat. Použité aktivní látky a zejména jejich optimalizovaný obsah umožňují buňkám srdce efektivně energii získávat, a tím vytvářet podmínky pro jeho správnou činnost. Aktivní látky: Hořčík, koenzym Q10, vitamín E, vitamín B6, kyselina listová, selen, chróm, vitamín B12. Dávkování: Děti od 12-ti let 1 tableta denně, dospělí preventivně 1 tabletu denně, kardiaci a osoby se zvýšenou zátěží 2-3 tablety průběžně během dne. Užití více tablet současně může mít mírně projímavé účinky. Vyšší účinnosti se dosáhne konzumací po jídle. Není určeno dětem do 12-ti let. Související informace: Je vhodné případnou konzumaci jakýchkoliv doplňků stravy konzultovat s odborníky. Další informace na www.prokardin.cz

  16,65 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam