Moje srdcovky

Úvodná strana » Značky » A » ACYLPYRIN

ACYLPYRIN

Zvýšenú teplotu dokáže znížit rad látok ako je napríklad kyselina acetylsalicylová, ktorá je najdlhšie známa a používaná. Kyselina acetylsalicylová pôsobí nielen proti horúčke, ale i proti bolesti. Medzi lieky obsahujúce kyselinu acetylsalicylovou patrí ACYLPYRIN.

Najznámejší liek tejto značky je ACYLPYRIN 500 mg tablety. Liek je na trhu dostupný vo forme tabliet s deliacou ryhou.

Ľudia, ktorí preferujú formu šumivých tabliet, kedy sa tableta rozpustí vo vode a vypije, môžu zvoliť ACYLPYRIN 500 mg šumivé tablety. 

Na vyššiu podporu imunitného systému pri chrípke a nachladení, kedy je v organizme nedostatok vitamínu C, je možné využiť liečivý prípravokACYLPYRIN + C 320 mg/200 mg šumivé tablety, ktorý obsahuje 320 mg kyseliny acetylsalicylové a 200 g kyseliny askorbové (vitamínu C). Kyselina askorbová podporuje obranné reakcie organizmu a urýchľuje prekonanie chrípkových ochorení.

ACYLPYRIN liek pri chrípke a nachladení, znižuje horúčku a tlmí bolesť!

ACYLPYRIN

Produktové rady

 • ACYLPYRIN 500 mg 10 tabliet Liek

  Skladom viac ako 5 kusov

  Liek s obsahom kyseliny acetylsalicylovej účinne tlmí bolesti a efektívne znižuje teplotu, vo vyšších dávkach má protizápalové účinky.

  1,53 € 1,18 € -23 %

 • ACYLPYRIN + C tbl eff (tuba PP biela) 1x12 ks Liek

  Skladom zajtra

  Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú a vitamín C, patrí do skupiny liekov nazývaných analgetiká (lieky proti bolesti) a antipyretiká (lieky znižujúce horúčku).

  3,69 €

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam