Doprava zadarmo nad 20 €. Prihláste sa k newsletteru!
MojaLekáreň.sk
Filter produktov

ACYLPYRIN

Zvýšenú teplotu dokáže znížit rad látok ako je napríklad kyselina acetylsalicylová, ktorá je najdlhšie známa a používaná. Kyselina acetylsalicylová pôsobí nielen proti horúčke, ale i proti bolesti. Medzi lieky obsahujúce kyselinu acetylsalicylovou patrí ACYLPYRIN.

Najznámejší liek tejto značky je ACYLPYRIN 500 mg tablety. Liek je na trhu dostupný vo forme tabliet s deliacou ryhou.

Ľudia, ktorí preferujú formu šumivých tabliet, kedy sa tableta rozpustí vo vode a vypije, môžu zvoliť ACYLPYRIN 500 mg šumivé tablety. 

Na vyššiu podporu imunitného systému pri chrípke a nachladení, kedy je v organizme nedostatok vitamínu C, je možné využiť liečivý prípravokACYLPYRIN + C 320 mg/200 mg šumivé tablety, ktorý obsahuje 320 mg kyseliny acetylsalicylové a 200 g kyseliny askorbové (vitamínu C). Kyselina askorbová podporuje obranné reakcie organizmu a urýchľuje prekonanie chrípkových ochorení.

ACYLPYRIN liek pri chrípke a nachladení, znižuje horúčku a tlmí bolesť!

Produktové rady

Kategórie

ACYLPYRIN 500 mg 10 tabliet

Liek

Acylpyrin účinne tlmí bolesti a efektívne znižuje teplotu pri chrípke…

Na sklade viac ako 5 kusov

1,59 € 1,29 € -19 %

ACYLPYRIN 500 mg šumivé tablety 15 tabliet

Liek

Acylpyrin účinne tlmí bolesti a efektívne znižuje teplotu, vo vyšších…

Na sklade viac ako 5 kusov

2,99 € 2,49 € -17 %

ACYLPYRIN + C šumivé tablety 12 kusov

Liek

Šetrná šumivá lieková forma ACYLPYRINU účinne tlmí bolesti a…

Na sklade viac ako 5 kusov

3,29 € 2,99 € -9 %

Spýtajte sa lekárnika

Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním.

Zistiť viac

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.