Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » A » ACIDOFIT

ACIDOFIT

Produktové rady

 • KOMPAVA Acidofit MD pomaranč/limetka 16 tabliet Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Minerálny nápoj KOMPAVA AcidoFit na odkyslenie organizmu je zložený z vitamínov skupiny B a vitamín C, ktoré prispievajú k správnej funkcii nervového a imunitného systému, obsahujú zároveň špeciálnu zmes minerálov ako je sodík, fosfor, prírodné extrakty Aloe Vera, alfalfa a zeleného čaju, ktorých zdroj je obmedzený len na príjem z potravín v obmedzenom množstve a ich úbytok po športovom alebo inom náročnom výkone je potrebné doplniť. Pre športovcov a vyznávačov vysokohorskej turistiky je potrebné doplnenie vápnika, horčíka a draslíka k správnemu fungovaniu svalstva. Minerálny nápoj KOMPAVA AcidoFit je určený pre všetkých ľudí ktorých pH moču je nižšia ako 7 pre športovcov pre ľudí s nízkym obsahom minerálov Odporúčané dávkovanie dospelí 1 – 4 tablety na deň, deti od 7 rokov: 1 – 2 tablety na deň Príprava 1 jemne šumivá tableta do 250 – 300 ml čistej vody Návod na použitie lakmusových papierikov, ktoré sú súčasťou balenia ACIDOFIT Mix: Lakmusový papierik omokrite močom (stačí 1 kvapka), meranie doporučujeme prevádzať ráno nalačno. Už po 1 sekunde sa farba omočenej časti papierika začne meniť. Papierik priložte k farebnej škále stupnice a porovnajte svoje pH. Pokiaľ je organizmus zakyslený farba indikačného papierika sa zmení len veľmi jemne alebo sa nemusí zmeniť vôbec. Papierik si odložte na suché miesto a nechajte cca 15 min reagovať a následne porovnajte so stupnicou na tube.

  5,04 €

 • AcidoFit MD grep/citrón tbl.eff.15+1 zdarma Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Obsahuje speciální směs minerálů jako je sodík, vápník, draslík, hořčík, fosfor, a přírodní extrakty Aloe vera a Alfalfa. ,p>Výrobek obsahuje fenylalanin. Vhodný pro děti od 7 let – po větší tělesné zátěži, resp. sportovním výkonu. Mírné překročení doporučené denní dávky nezpůsobuje zdravotní riziko. Nevystavujte přímému slunečnému světlu! Skladujte v suchu při teplotě do 25C, v dobře uzavřeném obale, mimo dosah malých dětí. Výrobek se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Výrobek je vhodný pro diabetiky a celiatiky.

  5,04 €

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam