;

Vypredaj

Volajte 2 43631802

Tehotenské testy

Tehotenský test zaisťuje včasné zistenie gravidity u ženy. Jej zistenie je prospešné ako v prípade plánovaného, ​​tak aj neplánovaného tehotenstva. Tehotenské testy fungujú na rovnakom princípe ako testy ovulačné. Celý proces je úplne diskrétny a pomerne ľahký. Sami sa presvedčte, že cena týchto testov nie je nijako závratná a čo sa spoľahlivosti týka, dosahujú výborné hodnoty.

Ak je vaše tehotenstvo plánované a vyšla ste mu naproti zistením plodných dní pomocou testov ovulácie, odporúčame použiť tehotenský test zhruba týždeň po vynechaní pravidelnej menštruácie. Balenie testu obsahuje diagnostický prúžok, ktorý reaguje na styk s močom. Presnejšie povedané reaguje s hormónom HCG, ktorý sa v tele začne tvoriť krátko po otehotnení. Ak je tento hormón v moči prítomný, na prúžku sa objavia dve čiarky. V tomto prípade je nutné navštíviť lekára, ktorý vaše tehotenstvo potvrdí. Citlivosť i spoľahlivosť týchto diagnostických prúžkov sú na vysokej úrovni. Test sa tiež odporúča po približne desiatich dňoch opakovať, pretože jeho skoré prevedenie nemusí priniesť pravdivé výsledky. Rovnaký postup je pochopiteľne možné použiť aj v prípade neplánovaného otehotnenia.

Včasné zistenie skutočného stavu je úplne zásadné pre vaše zdravie aj zdravie vášho budúceho potomka. Môžete tak hneď v začiatkoch tehotenstva prestať s nezdravými návykmi (fajčenie, káva, alkohol) a upraviť vhodne váš jedálny lístok. Ďalej je tiež potrebné s lekárom konzultovať prípadné užívanie liekov a vyvarovať sa fyzicky namáhavej práci. Úplne zásadné je toto zistenie pri neplánovanom tehotenstve, ak sa žena rozhodne pre jeho umelé prerušenie. Čím skôr je tento zákrok vykonaný, tým menej sú s ním späté zdravotné riziká.

Ak je výsledok tehotenského testu pozitívny, obráťte sa na vášho ošetrujúceho lekára. Rovnako tak sa na neho neváhajte obrátiť aj v prípade, kedy je test negatívny, ale vaša menštruácia sa nedostavila v pravidelnom termíne.

Najpredávanejšie výrobky v tejto kategórii
Katalógový výpis | Zoznam

CEMIO Gravitest 10mIU/ml 3 ks

CEMIO Gravitest 10mIU/ml 3 ks
Kód:321646

Naša cena:  2,75 €

Gravitest je rýchly test, založený na laterálnej prietokovej imunochromatografii na prúžku, a slúži na kvalitatívne stanovenie ľudského choriongonadotropínu (hCG) v moči, pomocou ktorého je možné zistiť tehotenstvo.
Dostupnosť: skladom externe

TEST TEHOTENSKÝ INTIMA

TEST TEHOTENSKÝ INTIMA
Kód:55195

Naša cena:  2,71 €

Tehotenský test INTIMA Je určený na vyšetrenie vzorky moču odobratej kedykoľvek v priebehu dňa. Je určený na vyšetrenie vzorky moču odobratej kedykoľvek v priebehu dne.Není nutný ranný odber moči.
Dostupnosť: skladom externe

TEST TEHOT INTIMA ULTRA

TEST TEHOT INTIMA ULTRA
Kód:55278

Naša cena:  4,66 €

Tehotenský test INTIMA TEST ULTRA Je určený na vyšetrenie vzorky moču odobratej kedykoľvek v priebehu dne.Není nutný ranný odber moči.
Dostupnosť: skladom externe

CEMIO Gravitest 10mIU/ml Direct 2 ks

CEMIO Gravitest 10mIU/ml Direct 2 ks
Kód:321647

Naša cena:  5,24 €

Gravitest Direct je rýchly test, založený na laterálnej prietokovej imunochromatografii na prúžku, a slúži na kvalitatívne stanovenie ľudského choriongonadotropínu (hCG) v moči, pomocou ktorého je možné zistiť tehotenstvo.
Dostupnosť: skladom externe